Zdendaki.net | BLOG

Keygen

Naprogramoval jste nějakou aplikaci a chcete si vytvořit podobné zabezpečení, jaké ma Microsoft? S naší službou to již nebude problém, protože dokáže vygenerovat až 10 000 klíčů a ty vyexportovat do souboru .txt. Nabízí také ověření platnosti daného klíče. Stačí v aplikace vyvolat webovou stránku http://www.zdendaki.net/aplikace/keygen/validace/api.php?kod=[Jeden z vygenerovaných kódů]&klic=[Ověřovací klíč] .  Tato stránka vrací číslo 1, pokud je klíč platný nebo číslo 0, pokud je klíč neplatný. Pokud nejste vlastník aplikace, můžete využít validační formulář zde. Formulář k vygenerování klíčů se nachází zde. Pokud si myslíte, že s námi dokážete aktivovat nějaký Microsoft produkt, asi vás budu muset zklamat. Pravděpodobnost úspěšnosti je mizivá. Pokud se Vám to ale přesto povede, povězte nám to.

Víte, jak vypad nejdelší web českého internetu o celkové délce přes 2336 m? Oproti zahraničí je to sice docela směšná délka, ale na české poměry, kde měří nejdelší stránky maximálně 10m? Napište, jak daleko jste se dostali, ale počítat to nemusíte. Web má stupnici po jednom metru. Můj rekord je konec stránky díky klávesy End 😀 .

 

http://www.zdendaki.net/aplikace/nejdelsi

Rekonstrukce žst. Veřovice

Během srpna proběhla rekonstrukce kolejí, výhybek a nástupišť ve stanici Veřovice. Hned, jak se tam dostanu, zkusím vše nafotit. Bohužel nevím, kdy to bude (snad brzy).

 

Zdendaki

Dnes jsem zveřejnil zbrusu nový design webu. Barva se moc nezměnila, ale web je teď modernější a více přehledný. Doufám, že se vám to bude líbit.

PUSŤTE SE DO TOHO!

Zdendaki

Již brzy se chystám překopat design webu. Bude to pecka, ale ještě Vás nechám chvíli čekat. 🙂

 

Zdendaki

POZOR! Změna webu

Web Zdendaki.wz.cz se přesunul na novou adresu www.zdendaki.net a zároveň se přejmenoval na Zdendaki.net.

 

Zdendaki, autor webu

Nedávno byla na stavědle I. ve Frenštátě pod Radhoštěm vyměněna indikační deska elektromechanického zabezpečovacího zařízení. Stalo se tak z důvodu rekonstrukce trati Frenštát pod Radhoštěm – Kunčice pod Ondřejníkem – Čeladná – Frýdlant nad Ostravicí. Je o něco větší a byl na ni přidán traťový souhlas směr Kunčice pod Ondřejníkem. Do Veřovic je stále telefonické dorozumívání.

Fotku bohužel nemám 🙁 , ale snad přidám

 

Dnes jsem se byl podívat na nádraží v Kunčicích pod Ondřejníkem. Koleje tam už jsou, ale  ještě tam chybí zabezpečovací zařízení. Nádraží se bude dálkově ovládat z železniční stanice Frýdlant nad Ostravicí.

Frenštátské zhlaví stanice

Frenštátské zhlaví stanice

Detail

Detail

Přejezd

Přejezd

P1100481

P1100483

P1100485

Podchod

Podchod

Podchod

Podchod

Návěstidla na krakorci

Návěstidla na krakorci

Návěstidla na krakorci

Návěstidla na krakorci

Návěstidlo na krakorci

Návěstidlo na krakorci

Návěstidlo na krakorci

Návěstidlo na krakorci

P1100475 P1100476

Copyright © 2021 Zdendaki.net | BLOG

Autor šablony: Anders NorenNahoru ↑